İnstagram Konum Ekleme Hatası

İnstagram Konum Ekleme Hatası

İnstagram Konum Ekleme Hatası

İnstagram herkesin kullandığı bir sosyal medya platformu haline geldi. İnstagram yaptığı güncellemeler ile kullanıcı sayısını milyonlar haline getirdi. Bu güncellemelerden en çok kullananı ise konum ekleme. Post olan fotoğraflarımıza, videolarımıza ve hikayelerimize konum ekleyebiliyoruz. Bu sayede paylaşım yaptığımız yer görünebiliyor. Bulunduğunuz konumu fotoğraflarınız ile paylaşmak fotoğraflarınızı ve paylaşmak istediğiniz anları daha özel kılıyor. Bu özellik ile attığınız tatil veya kafe storyleri de daha hoş bir görünüm elde ediliyor. Sosyal medyanın görsel olarak tatmin edici kullanıldığı bu yıllarda atılan her post veya story önem kazanmış bulunmakta. Fakat bu güzel özellik bazen hata verebiliyor. Bunun nedeni bazen komum servisinden bazen de instagramdan kaynaklı olabiliyor. Böyle bir hata ile karşılaşıyorsanız ilk önce konum servisinizin açık olup olmadığını kontrol edin eğer konum servisiniz açık ise bir sonraki adımı uygulayın. Sonraki adım ise uygulamayı açıp kapatıp tekrar giriş sağlamak. Eğer bunu yaptığınızda da olmuyor ise internet bağlantınızda problem yaşıyor olabilirsiniz. Konum servisi telefonunuzun bozuk olmasından kaynaklı da çalışmıyor olabilir. Eğer hala problem yaşıyorsanız instagram yardım merkezine mail atabilir veya gerekli formları doldurarak hatayı bildirebilirsiniz.

İnstagramda Efekt Ekleme Hatası

İnstagram hikaye özelliğinde artık bir çok efekt bulunuyor bu efektler çektiğimiz fotoğrafların renklerinde ayarlama yapabiliyor veya eğlenceli hale getirebiliyor. Fakat her efekti kullanamıyoruz bunun nedeni ise instagram story özelliğindeki her efektin her telefona uyumlu olmamasıdır. Efekt telefonunuza uygun değilse eklenme sorunu yaşamanız normaldir. Peki daha önce kullandığınız bir efekti mi kullanamıyorsunuz. Bunun nedeni ise internet bağlantınızın olmaması olabilir. Kaydedilen efektler internet ile kullanılmıyor fakat bazen geç açılma problemleri meydana gelebiliyor. Böyle durumlarda internet bağlantınızı açmak daha hızlı sonuç almanızı sağlayabilir. İnternet de bağlıysa ve efektlerde yine hata oluyorsa uygulamayı kapatın ve tekrar açın. Düzelmiş olarak karşınıza çıkacaktır.  Eğer hala bu problemi yaşıyorsanız instagram yardım merkezinden yardım almanız en doğrusu olacaktır. İletişime geçtiğinizde problem ile ilgili size yardımcı olacak bilgiler bulunacaktır.

İnstagrama Giriş Yapma Hatası

İnstagram en çok kullanılan uygulama olmasıyla birlikte birçok kişi aynı anda giriş yapıyor giriş yaparken sorun yaşıyor. Bu kadar geniş çaplı kullanıcıya sahip olan bir uygulamanın bunu yaşaması normal olmasa da sık yaşanan bir durum değildir. Bu sorunu yaşıyorsanız çevrenizdekilerin de yaşayıp yaşamadığından emin olun. Eğer çevrenizdeki kişiler de instagrama giriş yapamıyorsa bu sorun instagramdaan kaynaklanıyor olabilir. Bir diğer seçenek ise ülkenizdeki kullanımına bağlı olabilir. Bir diğer neden ise internet bağlantınızdan kaynaklanan problem olabilir. İnstagrama giriş yapmadan önce internet bağlantınızdan emin olun. İnstagrama giremiyorsanız başka problemler de olmuş olabilir. Bunlardan bazıları hatalı şifre, hatalı e posta veya çalınmış hesap olabilir. Eğer hesabınızın çalındığından şüpheleniyorsanız instagram yardım merkezine başvurmanız gereklidir. Çalınan hesabınızı instagram kapatacaktır.

İnstagram hatalarınızın çözümlerine kavuştuktan sonra siz de instagram takipçi ve beğeni sayılarınızı yükseltmek istiyorsanız hemen sitemizden İnstagram Takipçi Satın Alma ve İnstagram Beğeni Satın Alma işlemlerinizi güvenli uygun fiyatlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.