Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası ve Çözümü

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası ve Çözümü

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatasının çöüzümü çok sayıda kullanıcı tarafından aranmaya başladı. Tiktok takip engelini aşmak için yapmanız gereken bir kaç madde mevcut. Tiktok takip engelini kaldırabilmek için yazımızın devamında yer alan maddelere dikkat etmelisiniz.

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası

Tiktok sosyal medya uygulaması günümüzde en çok kullanılan sosyal medyalar arasında yer almaktadır. Bu uygulamayı kullanan kişiler istediği durumu elde edebiliyor. Birçok eğlenceli video ve paylaşım sayesinde kullanıcılar güzel vakit geçirebiliyor. İnsanlar bu videoları izleyebilmek adına kendisine bir hesap açarak uygulamaya dahil olmaktadır. Tiktok uygulamasında hesap açtıktan sonra hesapları takip eden kişiler için sorunlar çıkabilmektedir. Tiktok platformu diğer sosyal medyalarda olduğu gibi çeşitli sınırlamaları kullanıcılara iletmiştir. Bu sınırlamalar arasında sınırlı beğeni, sınırlı takip gibi sınırlamalar bulunmaktadır. Kullanıcıların bu kurallara uyması gerekmektedir. Tiktok SPAM takipleri engellemek adına hızlı takipleri engellemek için bu kuralı yerine getirmiştir. Kullanıcılar bu hızlı takip etme işlemlerini yapamamaktadır. Tiktok uygulaması içerisinde çok hızlı takip ediyorsun hatasının sebeplerini sıralayacak olursak;

  • Profilden Takip Etme
  • Çok Hızlı Takip Etme
  • Canlı Yayında SPAM takip
  • Sınırlama ve Yasaklamalar Dolayısıyla

Sebepler nedeniyle çok hızlı takip ediyorsun hatasını görmek mümkündür. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta Takip Et butonuna 20 dakika içerisinde 20 kereden fazla basmamaktadır. Tiktok bu yönde bir kural getirmiştir. Kullanıcılar her 20 dakikada bir 20 kişiyi takip etme hakkın sahiptir. Bu şekilde daha sağlıklı bir etkileşim alacağınız ön görülmektedir. Kullanıcılar Tiktok üzerinde sahte hesapları her zaman bilemeyebilir. Tiktok ise bu hesaplara yönelik sınırlamalar adına çeşitli önlemler almıştır. Program, Bot ve benzeri hareketler sergilendiği zaman Tiktok algoritmaları devreye girmektedir. Çok fazla takip etmediğiniz halde size bir sınırlama getirilmişse ve bu hatayı alıyorsanız bunu Tiktok görevlileriyle paylaşmanız gerekmektedir. Tiktok Destek üzerinden iletişime geçerek sorununuzu bildirebilir ve buna yönelik işlemler oluşturabilirsiniz. Çok fazla takip ediyorsun hatası için bir çözümü bu şekilde bulabilirsiniz.

Tiktok Takip Etme Limiti

Tİktok sosyal medya uygulamasında takip etme limiti 20 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kullanıcılar belirli bir sürenin geçmesinin ardından tekrar 20 kişiyi takip etme hakkına sahiptir. Tiktok üzerinde sağlıklı bir şekilde takipçi edinmek veya takip etmek için bu yolu izlemeniz gerekir. Aksi takdirde hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Araya zaman koyduğunuz zaman istediğiniz kişiyi belirli sınırlamalar dahilinde yapabilirsiniz. Örnek olarak 20 kişiyi takip ettikten sonra biraz oylanabilir ve daha sonra tekrar 20 kişiyi takip etmek üzere Tiktok uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Belirli bir takipçi sayısına sağlıklı bir şekilde ulaşmak en büyük amacınız olabilir. Bu amacı hata almadan karşılamak için hemen harekete geçebilirsiniz. Keşfet bölümü üzerinde sizin hesabınız görüldüğü zaman işiniz daha kolay hale gelebilir. Bu yöntemle çok sayıda kullanıcı istediği takipçiyi elde edebilmektedir. Tiktok algoritmalarına ve sınırlamalarına uygun olarak hareket ettiğiniz zaman istediğiniz durumu elde edebilirsiniz. Sosyal medya uygulamasında çok sayıda kişi sınırlamayı bilmediği için bu hataya düşebiliyor.