Tiktok Nasıl Yüklenir?

Tiktok Nasıl Yüklenir?

Tiktok Nasıl Yüklenir?

Tiktok uygulamasını dilerseniz kendi telefonunuza yükleyebilirsiniz. Bunun için Android işletim sistemi için Google Play Store uygulamasına girerek Tiktok şeklinde bir arama yapmalısınız. Karşınıza gelen ekran üzerinden Tiktok uygulamasını seçerek yükle butonuna tıklayınız. Bu bölümde indirme işleminin hemen ardından kendi adınıza hesap oluşturabilirsiniz. Tiktok uygulamasını günümüzde ço sayıda kullanıcı kullanmaya başlamıştır. 2020 yılında birçok ülkenin gündemine oturmayı başarmıştır. Uygulama içerisinde sunulan hizmetler kullanıcıların epey dikkatini çekmiştir. Tiktok uygulaması ilk etapta mobil cihazlara kurulmaktaydı. Kullanıcılar çok hızlı bir şekilde uygulamayı indirdi. Daha sonra çeşitli yerlerde uygulamanın bilgisayara indirilebileceği yazılar çıkmıştır. Günümüzde bu uygulamayı bilgisayara indirerek kullanmak mümkün hale gelmiştir. Tiktok uygulaması tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıcılara hizmet vermektedir.

Ücretsiz olan bu uygulamayı ister telefon üzerinde ister bilgisayar üzerinde kullanabilirsiniz. Tüm gereklilikleri yerine getirerek istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Tiktok kullanma bedeli olarak kullanıcılarından herhangi bir ücret talep etmemektedir. Tiktok uygulamasına giriş yapan kişiler istediği kadar vakit geçirebilir.

Tiktok Bilgisayara Nasıl Yüklenir?

Günümüzde Tiktok sosyal medya uygulaması kendisinden beklenmeyecek derecede bir sıçrayış yaparak kullanıcıların dikkatini çekmiştir. Her geçen gün artan kullanıcı sayısıyla sosyal medyalar arasında ne kadar iddialı olduğunu göstermektedir. Bu uygulamayı diğer sosyal medyalardan ayıran en büyük şey yüzbinlerce müzik ve efektten oluşan çok sayıda kütüphanesinin olmasıdır.  Kullanıcılar bu uygulamayı istediği zaman kendi mobil cihazına indirebilir. Aynı zaman Tiktok uygulamasını bilgisayara yüklemek mümkündür. Titkok uygulamasını bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Oyun açamayacak ve son derece yavaş olan bilgisayarlar için bu uygulamanın kurulması önerilmez. Bilgisayarda vakit geçiren akıllı kişiler Tiktok uygulamasını indirebilir. Uygulamayı destekleyen işletim sistemleri üzerinden yükleme işlemleri yapılabilir.

  • Windows 7
  • Windows 8
  • Windows 8.1
  • Windows 10

Gibi işletim sistemlerine uygulamayı yüklemeniz mümkündür. Bluestacks uygulamasının güncel sürümünü indirdikten sonra girmelisiniz. Bu noktadan sonra Emülatör ayarlanır hale gelecektir. Bu ayarlamaların ardından Google Play hesabınıza kendi hesabınızın bilgilerini girerek giriş yapmalısınız. Google hesabınızla giriş yaptıktan sonra yalnızca Tiktok uygulaması değil dilediğiniz tüm uygulamaları indirebilirsiniz. Bilgisayar üzerine kurduğunuz bu Emülatör sizin uygulamalara erişiminizi sağlamaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra istediğiniz bir zamanda giriş yapabilirsiniz. Uygulamaya Emülatör üzerinde değil aynı zamanda resmi web sitesi üzerinden de giriş yapabilirsiniz. Bu alan üzerinden uygulamaya giriş yaparak kendi videolarınızı yükleyebilirsiniz. Bu tarz durumlar sizin uygulamaya olan girişinizi daha kolay hale getirir.

Tiktok Bilgisayar Sistem Gereksinimleri

Tiktok uygulamasını bilgisayarınıza kurmak istiyorsanız Bluestacks programını edinmeniz gerekir. Ardından Google Play hesabınızla giriş yaparak istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz. Bluestacks programı için gereken gereksinimler şu şekildedir;

  • İşletim Sistemi: W7, W8, W8.1, W10
  • Depolama Alanı: 5GB
  • RAM: 4 GB

Bu gereksinimleri karşılayan kullanıcılar Tiktok uygulamasını bilgisayarına kurabilir.

Tiktok Takipçi ve Beğeni Satın Almak

Tiktok uygulamasının yüklemesini tamamladıktan sonra hesabınızı açabilirsiniz. Açtığınız hesabın takipçi, izlenme ve beğeni sayısı yeni olması nedeniyle 0 olarak başlar. Sizde hızlıca takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız sitemizden Tiktok Takipçi Satın Alabilirsiniz.