Tiktok Video Nasıl Silinir?

Tiktok Video Nasıl Silinir?

Tiktok sosyal medya uygulaması içerisinde çok sayıda kullanıcı her gün video atmaktadır. Tiktok sosyal medya uygulaması içerisinde istediğiniz videoyu silebilirsiniz. Bunu yapabilmek için belli başlı yolları bilmeniz gerekmektedir. Daha önce Tiktok üzerinden Video silmek için bir buton yer alıyordu. Ancak daha sonra bu Buton kaybolduğunda kullanıcılar nereden video sileceğini bilemez hale gelmiştir. Tiktok uygulamasında video silme işlemleri için adımları takip etmek gerekir. Daha önce profilinizden paylaştığınız videonun üstüne dokunmalısınız. Ardından sağ alt bölüm üzerinden ok tuşuna basmanız gerekmektedir. Bu bölümde karşınıza “Sil” seçeneği gelecektir. Bu bölüm üzerinden videoyu kalıcı olarak silebilirsiniz. Tiktok videolarını silmek bu derecede kolay bir işlemdir. Yalnızca adımları takip etmek yeterli olacaktır.

Tiktok Silinen Videoları Geri Getirme

Tİktok uygulaması içerisinde kullanıcıların videoları silebilmesi için gereken buton kaldırıldı. Bunun sebebi tam olarak bilinmese de güvenlik nedeniyle olduğu söylenmektedir. Kullanıcılar video silme işlemlerini yaptıktan sonra bunu geri getirmek isteyebiliyor. Bu durumu yapmak günümüzde mümkün değildir. Silinen videoları geri getirme özelliği bulunmamaktadır. Ancak ilerleyen zamanlarda Tiktok bu konuyla alakalı bir çözüm sunarak kullanıcıların işini daha kolay hale getirebilir. Bu durumda olan kullanıcıların videolarını silmeden önce sağlama alması gerekmektedir. Ayrıca silerken iyice düşünmek ve buna göre adım atmak gerekir. Videoları silmeden önce videoları kendi galerinize veya istediğiniz bir dosya bölümüne indirebilirsiniz. Bu alanda videonuzu muhafaza edebilir ve silinmesinden sonra garanti altına alabilirsiniz. Videolarınızı silmek istediğiniz zamanlarda hiç tereddüt etmeden direk silebilirsiniz. Bu şekilde sorunların üstesinden gelerek videolarınızı silebilirsiniz.

Tiktok Taslak Video Silme

Tiktok uygulamasında bir video sileceksiniz ancak Taslak halinde duruyorsa bunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu uygulama içerisinde bulunan bazı işlemler kullanıcıların daha kolay işlem yapmasını sağlamaktadır. Kullanıcılar tarafından Tiktok Taslak video silme işlemleri için videonun hemen alt kısmında yer alan “Sil” butonu üzerinden silebilirsiniz.

Tİktok Videoları Silinmiyor

Tİktok, günümüzde çok sayıda kullanıcı tarafından kullanılan bir sosyal medya uygulamasıdır. Uygulamanın çok sayıda kullanıcı tarafından kullanılması popüler olmasını sağlamıştır. Kullanıcılar Tiktok üzerinden yayınladığı videoları silmek isterken hatayla karşılaşabilir. Karşılaşılan hata dolayısıyla videolar silinemez. Videolarınız eğer bu noktada silinmiyorsa internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. İnternet bağlantınızı kontrol ettiğinizde eğer bir sorun olduğunun farkına varırsanız videolarını bu nedenle silinemiyor olabilir. İnternet bağlantınızı yerine koyduktan sonra uygulamadan çıkarak tekrar giriş yapmalısınız. Ardından gereken işlemleri uygulayarak videoyu silebilirsiniz.

İnternet bağlantınızdan kaynaklı değilse ve uygulama kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyorsanız bu sorunu Tİktok Destek hattı üzerinden iletebilirsiniz. Yetkili ekipler sizin sorununuzu en hızlı şekilde çözmek için yardım edebilir. Tiktok uygulaması üzerinden videolarınızı silerken iyi düşünmelisiniz. Zira daha sonra videoları geri alma gibi bir seçeneğiniz olmayabilir.